Jak w krótkim czasie podwoić liczbę klientów w Twoim parku rozrywki?

        

To bardzo dobrze, że zastanawiasz się nad tym, co zrobić, by klienci częściej i w liczniejszym gronie korzystali z Twojego figloparku, bo oznacza to, że jesteś świadomy tego, że aby wyeliminować konkurencję, trzeba mieć przysłowiowego asa w rękawie. Ponieważ od lat istniejemy na rynku rekreacyjnym jako producent zjeżdżalni, dobrze znamy potrzeby przedsiębiorców prowadzących dmuchane place zabaw, nowe trendy i gusta użytkowników, zatem proponujemy Ci, abyś skorzystał z naszych celnych wskazówek i zapoznał się z przygotowaną przez nas ofertą na zjeżdżalnie, które w każdym liczącym się parku rozrywki są stałym gwoździem programu. Dmuchane zjeżdżalnie służące do zjeżdżania od lat są obecne na rynku, ale specjalnie zaprojektowane przez naszych designerów, a potem odpowiednio wykonane, przestają być zwykłymi, szeroko dostępnymi zjeżdżalniami, a stają się tym, na co od dawna czekali przedsiębiorcy działający w branży rekreacyjnej, nowoczesnymi, lekkimi, profesjonalnie wyprodukowanymi, odpornymi na wilgoć, bakterie, pleśń i słońce urządzeniami dmuchanymi.

 

Pytasz, jak stworzyliśmy coś tak doskonałego?

 

Recepta nie jest skomplikowana. Po prostu, myśląc o naszych klientach, precyzyjnie dobieraliśmy każdy komponent, a to, co dmuchane zjeżdżalnie mają najważniejsze to tkaniny, które produkowane są przez nas samych w oparciu o ulepszoną recepturę angielską. Nasza dmuchana zjeżdżalnia sprawi, że zapomnisz co to naprawa dmuchańca i problemy transportowe, bo gwarantujemy Ci wieloletnią bezawaryjną eksploatację, a dzięki temu, że urządzenia rozrywkowe są lekkie i elastyczne - dużo łatwiejsze w transporcie i przygotowanie sprzętu do zabawy w porównaniu ze zjeżdżalniami produkowanymi ze zwykłej plandeki.

 

Pewnie myślisz jeszcze nad tym, czy te wszystkie walory naszych urządzeń są w stanie zauważyć Twoi klienci?

 

Powiemy Ci tylko tyle, że użytkownicy, nawet z małym doświadczeniem, zawsze wybierają place zabaw z naszym sprzętem dmuchanym, bo wykonane przez nas zjeżdżalnie dla dzieci wprost zachwycają żywymi kolorami nawet po wielu latach użytkowania, a ciekawa ręcznie malowana lub drukowana cyfrowografika, nie wspominając nawet o fantazyjnie dodanych dmuchanych detalach działają niemal hipnotyzująco. Ponadto nasze dmuchańce produkowane są w oparciu o europejskie normy bezpieczeństwa co sprawia, że tworzą one bezpieczne place zabaw.